Шкаф распашной фото заказа № 322
 • Share this portfolio
 • Previous Portfolio
 • Next Portfolio
 • Portfolio Detail
 • Change Portfolio Zoom
 • Portfolio List
 • Close Video

Шкаф распашной фото заказа № 322

Передпокій — це перше і останнє, що бачать гості, приходячи в ваш будинок. Дуже важливо, щоб враження від побаченого залишилося приємним. Як правило, ця кімната не відрізняється великою площею, за рахунок чого часто створюється враження захаращеності. Ми пропонуємо вам універсальне рішення, яке дозволить не тільки вберегти коридор від надлишку речей, але і зробить інтер’єр більш стильним.

Ми говоримо про сучасних системах зберігання — шафах-купе. За допомогою даного меблевого елемента, ви зможете зберігати всі необхідні речі в порядку, звільнивши простір прихожей.

шкафы купе фото на 2 двериРозбираємося в типах конструкції

Всі шафи-купе діляться на прямі і кутові. Вибір на користь конструкції першого або другого типу здійснюється виходячи з планування приміщення. Прямі моделі підходять для меблювання довгих і вузьких коридорів, а кутові — для кімнат квадратної форми. Різниці в рівні місткості між цими варіантами немає абсолютно ніякої. Так само, як і в типах внутрішнього наповнення.

Стандартно шафи-купе будь-якої конструкції включають в себе просторі полки і штангу для розташування одягу на вішалках. Моделі такого типу обладнані поздовжньої штангою. Якщо ваша передпокій занадто маленька, зверніть увагу на шафи глибиною 40 см з поперечним тремпелем.

Дуже часто в інтер’єрі можна зустріти моделі з консоллю. Таке доповнення дозволяє зберігати різні речі (ключі, гребінці, засоби по догляду за взуттям і т.д.) у вільному доступі.

Прямі шафи-купе для передпокою можуть бути розділені на 2 зони: відкрита зона з гачками і відділенням для взуття і закрита зона зі штангою для вішалок. Такі вироби виконують одночасно функції шафи, тумби для взуття і полки для головних уборів. А якщо доповнити фасади дверей дзеркалами, функціональність меблевого елемента виростить в рази.

Які фасади вибрати?

Найпопулярнішими видами вважаються:

 • Люстерко
 • Піскоструй
 • Фотодрук
 • Класичні

Найбільш оптимальним варіантом для оформлення дверей-купе шафи в передпокій є дзеркало. Дзеркальна поверхня фасадів сприяє візуальному збільшенню простору кімнати. До того ж, наявність дзеркала на весь зріст в коридорі — це дуже зручно. З його допомогою ви завжди можете оцінити свій зовнішній вигляд перед виходом з дому. При цьому, вам не потрібно витрачати гроші на покупку окремого меблевого елемента.

Завдяки багатофункціональності шаф-купе, ви збережете свій бюджет для інших покупок. Класичний варіант оформлення дверей — фасади, виготовлені з того ж матеріалу, що і корпус. У поєднанні з іншими предметами інтер’єру, такі моделі виглядають дуже гармонійно і естетично.

Виробники меблів на замовлення пропонують на вибір величезну кількість текстур і відтінків, внаслідок чого можна вибрати найбільш підходящий варіант для меблювання свого будинку.